• Simply
  • Safely
  • For Less

Tani wynajem aut

Wynajem samochodów w Krakowie

Rentis to wypożyczalnia samochodów w Krakowie i wszystkich największych miastach Polski. Działamy na rynku już od 10 lat. W tym czasie obsłużyliśmy ponad 100 000 zadowolonych Klientów. Oferujemy ceny znacznie niższe niż korporacyjna konkurencja i wypożyczamy pojazdy na dowolny termin. Chcesz auto na wakacje? Nie ma problemu. Potrzebujesz wozu służbowego na kilka miesięcy? Chętnie go dostarczymy. Szukasz wysokiej jakości floty samochodowej dla Twojej firmy? Nasza wypożyczalnia w Krakowie służy pomocą. W zróżnicowanej ofercie Rentis znajdziesz auta rodzinne, luksusowe oraz małe samochody miejskie. Proponujemy również SUV-y i auta dostawcze. Każdy model jest wyposażony w klimatyzację i komplet poduszek powietrznych. Pamiętamy o zmianie opon na letnie lub zimowe. Wszystkie auta, które oferuje nasza wypożyczalnia samochodu w Krakowie są objęte pakietem Assistance, a w razie kłopotów z pojazdem otrzymasz od nas auto zastępcze bez żadnych dopłat.

Najlepsze samochody na wynajem

W Rentis dbamy o każdy wóz, tak jak kierowcy dbają o własne auta. Wszystkie samochody przechodzą regularne przeglądy w ASO, a w razie usterek są serwisowane. Nasze auta objęte są kompletem ubezpieczeń, a przed oddaniem samochodu do użytku pojazd trafia do myjni. W efekcie nasza wypożyczalnia w Krakowie przekazuje Klientom jedynie czyste, świeże auta w idealnym stanie technicznym. Nie musisz się też bać o przebieg samochodu. Najstarsze pojazdy w naszej flocie mają dwa lata. Po przekroczeniu tego wieku, wymieniamy auto na nowy model. Klientom oferujemy najbezpieczniejsze samochody na rynku. Stawiamy jedynie na sprawdzone marki. Wynajmij Volkswagena Golfa, Toyotę Avensis, Skodę Fabię Kombi lub Mini Clubmana. Wszystkie auta, które oferuje nasza wypożyczalnia samochodów w Krakowie otrzymały wysokie noty w crash testach NCAP. Ponadto każdy pojazd ma systemy ABS i EBD.

Wypożycz auto osobowe lub dostawcze

W Rentis znajdziesz sprawdzone samochody osobowe i dostawcze. Nasza wypożyczalnia w Krakowie proponuje auta, które wykorzystasz podczas prywatnej wycieczki lub w trakcie wykonywania zawodowych obowiązków. Wybierz wynajem krótkoterminowy, jeśli potrzebujesz samochód na kilka dni. Powyżej 30 dni oferujemy wypożyczanie średnioterminowe, a wynajem powyżej roku to nasza oferta długoterminowa. Rentis to wypożyczalnia samochodu w Krakowie, która pomoże Ci przewieźć towary do klientów. Możesz wynająć m.in. takie modele, jak Volskwagen Crafter lub Volkwagen Caddy. W celach reprezentacyjnych wybierz nasze auta luksusowe.

Zapraszamy do biura Rentis w Krakowie przy ulicy Dolina 18. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 519535305 lub mailowo na adres krakow@rentis.pl.

Wybrane modele z naszej floty w Krakowie

Innowacyjna gospodarka
EFRR